Kim jestem? 

Nazywam się Małgorzata Jachacz-Łopata, z zawodu i pasji jestem fizjoterapeutką „od spraw kobiecych” – zajmuję się terapią uroginekologiczną, treningiem dla kobiet w każdym wieku i na różnych etapach. Jestem doktorem nauk medycznych, przez kilka lat pracowałam jako nauczyciel akademicki na uczelni medycznej, a po godzinach od prawie dekady jako instruktor jogi i Pilates, które towarzyszą mi w każdych okolicznościach. Propaguję dobry, świadomy ruch. Interesuję się zdrowym odżywianiem i nurtem slow food, jestem współautorką projektu Eat Clean.

Nie lubię stać w miejscu, nie mam czasu na nudę!

Jestem mamą Gajki na pełen etat. Mój świat z dzieckiem stanął do góry nogami, a zarazem zyskał nową jakość i skłonił mnie do znalezienia przestrzeni dla siebie i swoich ulubionych aktywności w terenie. Kocham naturę. Zieleń. Niebo. Przestrzenie i bezkresy. Wiatr smagający twarz. Lubię porządnie się zmęczyć. Jestem miłośniczką biegów górskich, długich wędrówek, wspinania, jazdy na rowerze, pływania, paralotniarstwa… Żadnych sportów się nie boję! Zwiedziłam maleńki kawałek świata, Alpy, Kaukaz, Andy, Himalaje… Dla gór przeniosłam się z Górnego Śląska na Podbeskidzie. Mieszkam w Bielsku-Białej – uwielbiam to miejsce 🙂

Będzie tyle, na ile pozwoli małe dziecko, by zachować zdrową proporcję między realnym życiem, a pisaniem o nim. Odkryjemy się nieco dla Was, żeby poruszyć różne tematy, ponieważ nie zawsze kolorowe obrazki mówią wszystko o tym, jak faktycznie jest. Będzie o sporcie i zdrowiu kobiety, ukochanych górach, podróżach małych i dużych oraz zdrowym stylu życia.  Zdradzę Wam pewien sekret – po dziecku życie się nie kończy! 

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close