Cztery żywioły macierzyństwa

Jesteś Mamą. Twój plecak to odpowiedzialność, jaka  nie znika nawet po zamknięciu oczu. Ubierz go na siebie i wyrusz z otwartym sercem w podróż przez cztery żywioły macierzyństwa!

sdr

POWIETRZE

Macierzyństwo jest jak latanie, niewiele może zastąpić uczucia, jakie z nimi przychodzą. Jak często tracimy grunt po nogami? A jaka jest to nieraz frajda! Wzlecieć wyżej! Wydaje się niemożliwie trudne, a jednak! Latamy!

ZIEMIA

Macierzyństwo jest jak górska wspinaczka. Pod górę, w pocie, zmęczeniu, potykając się o małe i duże kryzysy.  Poruszając się często poza strefą komfortu, ale za to ile buduje to siły! I jakie widoki na szczycie!

WODA

Macierzyństwo jest jak pływanie. Oddech, równowaga, spokój w sobie. Jak powrót do…siebie. Żadnych nerwowych ruchów. Siła z wewnątrz. Woda Cię utrzyma. A jeśli jeszcze ujarzmisz falę?

OGIEŃ

Macierzyństwo jest pełne emocji podnoszących temperaturę do granic wytrzymałości. Od Ciebie zależy, czy się w nich tylko wygrzejesz, czy spalisz. Panowanie nad tym żywiołem jest najtrudniejsze, bo granica tak nieuchwytna!

Wdech. Wydech. To wszystko masz w sobie! Życzę Ci w tym szczególnym dniu, żebyś czerpała z każdego z tych żywiołów tyle, ile potrzebujesz. Macierzyństwo to podróż, z której nie ma powrotu. Jesteś w niej po uszy. I to jest chyba w niej najlepsze.

Górska Mama

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close